Zkušenost s používáním Prostamin Forte

Specialisté na urologii nashromáždili bohaté zkušenosti s předepisováním kapslí Prostamin na prostatitidu. Lék, který nemá žádné vedlejší účinky a vykazuje vysokou účinnost při použití jako terapeutické a profylaktické činidlo, je oblíbený u lékařů a pacientů.

Tomáš ukazuje výsledek léčby kapslemi Prostamin

Příběh našeho kupujícího

Zkušenosti s používáním sdílí Tomasz Hanichka, obyvatel Ostravy, Česká republika.

„Počínající prostatitida se nijak neprojevila, kromě změny konzistence ejakulátu. Bylo to před více než třiceti lety, po rozvodu a přechodu od manuální práce ke kancelářské. Tyto změny mi nezpůsobily úzkost, k lékaři jsem šel o desítky let později, po odchodu do důchodu.

Lékař diagnostikoval chronickou prostatitidu a vyjádřil důvěru v úplné uzdravení z nemoci. Nezaznamenal jsem však žádné znatelné nepohodlí, proto jsem nevěnoval předepsané léčbě a pokynům pro opakované testy náležitou pozornost.

Asi po dvou letech se omyl mého postoje ukázal být jasný. Dostal jsem bolest a tíhu v perineu. Potíže s močením. Bylo pro mě těžké sedět nejprve na židli s tvrdým sedákem a pak na kusech čalouněného nábytku.

Prostamin kapsle jsou baleny v blistru

Návštěva lékaře se musela opakovat. Lékař předepsal antibiotika a další léky a varoval, že nyní, když byly infikovány všechny žlázy, léčba prostatitidy nemusí mít 100% účinek. V tomto případě po přechodu nemoci do stadia remise budu muset užívat udržovací léky do konce života.

Doktor vytáhl ze stolu krabičku pilulek a řekl, jak lék užívat. Začal jsem tedy užívat kapsle Prostamin na léčbu prostatitidy. První kúra trvala 60 dní a začala po ukončení antibiotické léčby. Právě Prostamin, ujistil mě lékař, nedovolil, aby se v tomto období nemoc znovu projevila.

Poté jsem si dal dva týdny pauzu a pil jsem bylinný lék znovu měsíc, ne dva. Od té doby to pokračuje: koupím dvě krabičky kapslí, tohle je akorát na měsíc, piju je tak, jak to má být podle návodu, pak si dám na 15-20 dní krátkou pauzu. A všechno znovu.

Od posledního setkání s urologem uplynulo více než dva a půl roku. Bolest prostaty mě netrápí, pomočování je normální. Telefonicky mluvíme s lékařem, zřídka. Volá na test, nejdu: Prostamin mi pomohl vrátit se do normálu, ale dobro od dobra nehledají. Jsem rád, že jsem napsal tuto recenzi, doufám, že to někomu pomůže. "