Recenze o Prostamin Forte

 • Petr
  „Ve 25 letech prodělal akutní bakteriální prostatitidu. Agónie byla strašná. Po vyléčení začal na radu lékaře užívat Prostamin a dávat si pozor, aby se nenakazil. Lék piji dva nebo tři chody ročně. Cítím se skvěle! "
  Prostamin Forte
 • Lenka
  „Podávám Prostamin svému manželovi podle předpisu lékaře. Bylinný přípravek používám jako stimulant sexuální aktivity. Podle mého subjektivního názoru to funguje perfektně. Je to vidět alespoň z toho, že frekvence a kvalita našeho sexu s mým manželem zůstává na stejné úrovni a neklesá. "
  Prostamin Forte
 • Martin
  „Beru Prostamin spolu s dalšími léky na léčbu močového systému. Všiml jsem si zlepšení sexuálních funkcí. Moje nálada se zlepšila, i když jsem nevěřil, že dýňová semínka a jiné rostliny mohou něco léčit. Ale vždyť se s nimi zachází a je s nimi zacházeno bezchybně! S pomocí kapslí se můj osobní život vrátil do normálu. "
  Prostamin Forte
 • Pavel
  „Když mi bylo přes 60 let, uvědomil jsem si, že nástup příznaků prostatitidy je otázkou času. Viděl jsem, jak moji přátelé trpí touto nemocí . . . Hledal jsem informace na internetu a zjistil jsem: levný Prostamin je lepší a účinnější než drahé chemické syntetické látky. Piju kapsle, výskyt prostatitidy byl odložen na neurčito.
  Prostamin Forte
 • Jan
  „V práci jsem nastydl, nemoci začaly tam, kde se to nejméně čekalo. Starší kamarád mi poradil pít Prostamin. Ne hned, ne za jeden den, ale za cca 20 dní vše přešlo. Pro jistotu se doporučuje v užívání pokračovat další měsíc. Budu pokračovat, protože být nemocný se zánětem vylučovacího systému je hrozná muka. "
  Prostamin Forte
Uživatelské hodnocení Prostamin Forte
4.5
19