Návod k použití Prostamin Forte

Kapsle pro léčbu prostatitidy, obsahující minimálně 500 mg účinných látek rostlinného přípravku, jsou uzavřeny v blistrech a baleny v kartonové krabici. Jedna krabička obsahuje 30 kapslí Prostamin.

V krabičce je kromě blistrů i tištěný návod na přípravu. Na přední straně krabičky jsou informace o výrobci, je vytištěno logo a celý název léku, je zde návod na správné použití bylinného komplexu k léčbě prostatitidy a onemocnění močových cest.

Užívání kapslí Prostamin v ČR schvaluje státní farmaceutická komise.

Indikace a kontraindikace

Muž s prostatitidou pije kapsle Prostamin

Indikací pro použití Prostaminu jsou jakékoli léze prostaty a urogenitálního traktu.

Nemá žádné kontraindikace. Berte s opatrností při onemocněních imunitního systému.

Způsob aplikace

Léčba prostatitidy a onemocnění genitourinární sféry - indikace pro použití Prostaminu. Užívejte jednu kapsli ráno a večer po jídle nebo během jídla. Zapijte velkým množstvím vody.

Průběh léčby je jeden a půl až dva měsíce. Druhý cyklus léčby je předepsán tři týdny po ukončení předchozího. Je povolen neomezený počet kurzů drogy.

Varování

Užívání bylinných léků nenahrazuje konzumaci zeleniny a ovoce. Před zahájením schůzky je vhodné konzultovat specializovaného specialistu: lékař vám řekne, jak užívat drogu v každém konkrétním případě.

Překročení doporučené dávky nezvyšuje účinnost léku. Případy předávkování nejsou známy. Povolen současný příjem vitamín-minerálních komplexů a kapslí Prostamin.

Podmínky skladování

Skladujte na chladném suchém místě, chráněném před přímým slunečním zářením, ne déle než tři roky. Držte mimo dosah dětí. Načatý blistr uchovávejte v chladničce. Datum výroby je vyraženo na kartonu.